Слухай онлайн
Cуспільство

В ООН заявляють, що 50 тисячам нігерійських дітей загрожує смерть від голоду

Майже 50 тисяч дітей, які проживають на північному сході Нігерії, можуть загинути від недоїдання. Про це заявив директор ЮНІСЕФ в Західній і Центральній Африці Мануель Фонтен, інформує Російська служба ВВС.

За його словами, це майже чверть від загальної кількості дітей, що живуть в штаті Борно. Вони потребують медичної допомоги і регулярного постачання харчів.

В ЮНІСЕФ наголошують, що багато жителів штату Борно живуть у напівзруйнованих містах, і у них фактично немає доступу до питної води та харчіві. Багато сімей, будинки яких були зруйновані, живуть в антисанітарних умовах.

Раніше Організація Об'єднаних Націй заявляла, що від голоду в північно-східній частині Нігерії страждають близько 2,5 млн осіб, понад 800 тисяч людей у штатах Борно і Йобе гостро потребують продовольчої допомоги. У лютому Організація охарактеризувала ситуацію з продовольством в країні як критичну.

У червні міжнародна організація "Лікарі без кордонів" повідомила, що в місті Баму в штаті Борно за останній місяць померли від голоду понад 200 осіб, котрі залишили свої будинки через напади бойовиків "Боко Харам".

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ