Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

В редакцію «Новой газеты» надіслали конверт з порошком невідомого походження

Сьогодні вранці в редакцію «Новой газеты» надійшов конверт з написом «Грозний» без зворотної адреси на ім'я генерального директора газети.

Як повідомляє сама «Новая газета», усередині конверта був виявлений білий порошок невідомого походження. На разі в будівлі редакції працюють оперативні служби МНС та поліція, повідомляє mediasapiens.ua.

Нагадаємо, активісти правозахисного проекту GayRussia і організатори ЛГБТ-акцій на Кавказі подали позов про захист репутації проти «Новой газеты».

Вони вимагають від редакції спростувати твердження про те, що переслідування геїв спричинила спроба GayRussia провести масові акції в Чечні, виплатити компенсацію за моральну шкоду в розмірі одного мільйона російських рублів (близько 479 550 грн - MS) та вибачитися.

«Новая газета» на початку квітня написала про масові затримання і катування жителів Чечні, підозрюваних в належності до ЛГБТ спільноти. Після цього редакція газети повідомила про відкриті погрози та висловила занепокоєння щодо безпеки власних співробітників.

Російські письменники та журналісти виступили на захист «Новой газеты» та підписали заяву про солідарність з журналістами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...