Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні діють нові правила працевлаштування іноземців

27 вересня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій». Про це повідомили в Відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.

З метою обговорення з громадськістю нових правил працевлаштування іноземців 17.10.2017 о 15.00 у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122) відбудеться круглий стіл на тему: «Новий Закон – нові правила працевлаштування іноземців».

До уваги учасників заходу – виступ представника компанії «Нексія ДК» Христини Онищенко про мету та історію закону, юриста «Нексія ДК» Уляни Стець про нові правила отримання дозволу на застосування праці іноземців та Юлії Федорчук про аспекти видачі іноземцям посвідок на тимчасове проживання.

Присутні також матимуть змогу поспілкуватися з посадовцями Львівського обласного центру зайнятості, зокрема, в. о. директора Оксаною Іванчук, начальником відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства Степаном Панюцою та його заступником Віктором Савченком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ