Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні оголосили у розшук 8 тисяч неплатників аліментів

Кількість неплатників аліментів, яких оголосили у розшук, зросла з 6 до 8 тисяч осіб. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, - 112.ua.

"За цих вже 14 днів роботи закону, трошки більше, крім того, що забираються автомобілі і ми маємо публічний реєстр злісних неплатників аліментів, де понад 170 тис. таких осіб, майже 60 тис. осіб були позбавлені права на водіння автомобілем, більше 60 тис. осіб заборонено виїзд за кордон. Цифра у 6 тис., які оголошені у розшук, вже збільшилася майже до 8 тис. І фактично щодня ми бачимо динаміку по погашенню заборгованості", - заявив Петренко.

За словами міністра, тільки за перші дні, на рахунки дітей по сплаті аліментів надійшло 50 млн грн.

Петренко поінформував, що вже є перші протоколи про направлення на громадські роботи горе-батьків, які мають неофіційні доходи і через це відмовляються сплачувати аліменти.

"Можу сьогодні ексклюзивно проінформувати, що вже перші протоколи про направлення таких горе-батьків на громадські роботи, тобто підмітати вулиці, фарбувати будинки, вже складені по Україні. У Вінницькій області вже перші два протоколи були складені про таких батьків, які підуть працювати", - заявив Петренко.

112.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ