В Україні випустили серіал про те, як взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід. Про це розповіли в службі зв'язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.
Освітній серіал під назвою «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» розповідає про правила коректної комунікації з військовими, ветеранами та ветеранками. Зокрема, з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні.
Серіал допомагає зрозуміти почуття, які переживають люди після повернення додому, навчить правильно спілкуватися з ними та вислуховувати тих, кому потрібно виговоритися. Його герої – військовослужбовці, які діляться своїм досвідом комунікації з цивільними.
У серіалі 11 епізодів. У них розглядаються основи коректного, етичного та емпатичного спілкування в різних ситуаціях. Також порушуються питання підтримки ветеранів і ветеранок та сприяння їхній інтеграції в суспільство.
Освітній серіал створено за ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ, ГО «Безбар’єрність» та компанії Visa – учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів», для платформи «Дія.Освіта».
![](/im/printer.png)