Слухай онлайн
Здоров'я

В Україну прибули ще півмільйона доз вакцини CoronaVac

500 тисяч доз вакцини CoronaVac від COVID-19 прибули в Україну 09 травня 2021 року. Літак з вакциною на борту приземлився в аеропорті Бориспіль. Перед використанням вона пройде лабораторний контроль у Міністерстві охорони здоров’я України.

Перша партія вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech прибула в Україну 25 березня у розмірі 215 тисяч доз, 10 квітня державне підприємство “Медичні закупівлі України” прийняло 200 тис. доз. Щеплення нею розпочалося 13 квітня. Ще 500 тисяч доз вакцини прибули 30 квітня 2021 року та зараз знаходяться на лабораторному контролі в Міністерстві охорони здоров’я України. 

Загалом Україна має контракт на 1,913 млн доз вакцини CoronaVac, з яких 1,215 млн доз уже прибули в Україну.

Термін придатності вакцини CoronaVac становить 24 місяці. Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози вакцини, інтервал введення яких складає 28 днів. 

Перевозити та зберігати препарат можна при температурі 2−8°C, захищаючи від потрапляння сонячного світла. Транспортуватимуть вакцину в спеціальних контейнерах, щоб забезпечити холодовий ланцюг на кожному етапі маршруту.

Нагадаємо, Гал-інфо повідомляло, як записатись в чергу на вакцинацію проти COVID-19/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ