Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

В Узбекистані можливе криваве протистояння претендентів

Офіційна газета Кабінету міністрів Узбекистану вранці в п'ятницю, 2 вересня, опублікувала повідомлення про "критичний стан" президента країни Іслама Карімова. "З великою тяжкістю в серці повідомляємо вам, що в минулу добу в стані нашого Президента відбулося різке погіршення і, на думку лікарів, воно оцінюється як критичне", — йдеться в повідомленні, яке цитує видання gazeta.ua.uz.

Інформація про смерть Карімова з'явилася в ЗМІ 29 серпня, але офіційне повідомлення поки не послідувало. До цього уряд Узбекистану повідомило про госпіталізацію президента країни. 1 вересня опозиційний узбецьке інформагентство "Фергана" з посиланням на власні джерела повідомило, що Карімов помер, а про його смерть офіційно оголосять у п'ятницю, 2 вересня.

Також за повідомленням агентства, похорон Карімова нібито відбудуться 3 вересня на батьківщині президента – в Самарканді.

Як пише оглядач ZN.UA Володимир Кравченко, відсутність заздалегідь узгодженого і прийнятого більшістю правлячої еліти наступника створює в Узбекистані гостру внутрішньополітичну кризу, що загрожує перерости в криваве протистояння претендентів. 
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ