Від приватизації обєктів комунальної власності та оренди майнових комплексів минулого тижня до бюджету міста надійшло 254 тис грн
Слухай онлайн
Економіка

Від приватизації об’єктів комунальної власності та оренди майнових комплексів минулого тижня до бюджету міста надійшло 254 тис. грн

Протягом минулого тижня міська казна поповнилася 254 тисячами гривень, з них – 230 тис. 244 грн - від приватизації комунальної власності та 24 тис. грн – від оренди цілісних майнових комплексів – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на управління комунального майна Львівської міськради.

За цей період працівники управління розглянули 161 заяву та звернення фізичних та юридичних осіб, взяли участь у 14 судових засіданнях, підготовили 4 пакети матеріалів по боржниках у прокуратуру.
Також було укладено три договори купівлі-продажу нежитлових приміщень на вулиці Городоцькій, 13, вулиці Гнатюка, 2 - 22, вулиці Ліська, 5 на загальну суму 203 тис. 323 грн.
Проведено значну роботу щодо надання в оренду нежитлових приміщень. Зокрема, підготовлено 26 проектів договорів оренди нежитлових приміщень, відкореговано базу даних по 57 об’єктах, та проведено аналіз договорів оренди нежитлових приміщень, термін дії яких закінчився у листопаді 2006 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...