Слухай онлайн
Cуспільство

VII міжнародна ветеринарна конференція у Львові зібрала науковців з 15 країн світу

Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
1/19
У Львові всьоме проходить Міжнародна науково-практична конференція «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування». В межах події сьогодні, 6 жовтня, фахівці ветеринарної медицини з Польщі, Білорусі та інших країн Європи поділились власним досвідом з українськими колегами.

Як відомо, ця конференція відбувається у Львові кожні 2 роки. Під час події фахівці ветеринарної медицини з України та інших країн світу обговорюють всі етапи розробки та впровадження на ринок ветеринарних препаратів і кормових добавок. Оскільки цьогоріч участь в конференції бере близько 320 вітчизняних фахівців та 84 науковці з 15 країн світу (США, Південна Корея, Ангола, Саудівська Аравія, Білорусь, Польща та інші країни Європи), доповіді стосуються різноманітних тем ветеринарної медицини.

Разом з тим, як наголосив директор ДНДКІ, доктор ветеринарних наук Ігор Коцюмбас, під час цьогорічного форуму найбільшу увагу сконцентрують на двох основних темах: особливостях впровадження належної виробничої практики (GMP) в Україні, а також на законодавчих та практичних аспектах запровадження НАССР в Україні при виробництві кормів. Окрім цього, науковці також планують детально розглянути питання антибіотикорезистентності, як вкрай важливої проблеми не лише вітчизняної, але й світової ветеринарної медицини.

«На конференції розглядаються теоретичні питання, які згодом лягають за основу законодавчих документів і проводиться відповідна робота. Ми збираємо та аналізуємо матеріали, обговорюємо їх. За схожою схемою працює система охорони здоров’я людей. Ми співставляємо дані і приходимо до певних висновків щодо антибіотикорезистентності, тобто застосування нових антибіотиків або забутих старих чи інших протимікробних засобів у ветеринарній медицині», - розповів Ігор Коцюмбас.

«Під час цієї події колеги з багатьох міжнародних інституцій вже домовляються про співпрацю. Така кооперація дає можливість проводити різноманітні дослідження щодо безпеки та якості ветеринарних препаратів чи їх залишків в продуктах тваринного походження. Звичайно, на продукти тваринного походження впливають і корми, тому це питання також є дуже важливим. Ми також розглядаємо проблему фальсифікації продуктів тваринного походження, заміни якісного високосортного м’яса низькосортним, щоб вчасно виявляти порушення державних стандартів. Ми прагнемо одержати високоякісну продукцію, адже це впливає на наше здоров’я», - підсумував директор ДНДКІ.

Ігор Коцюмбас також наголосив, що за результатами конференції буде прийнято резолюцію, а за найкращі доповіді молодим вченим вручать спеціальні нагороди.

Додамо, подія вже всьоме відбувається за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Національної Академії Аграрних Наук України та Державного науково-дослідного контрольного інституту (ДНДКІ) ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ