Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Вісім львівських науковців увійшли до світового списку ТОП 2%

Аналітики Стенфордського університету і видавництва Elsevier та SciTech Strategies оприлюднили черговий Рейтинг ТОП 2% науковців світу за 2019 рік. Усього в цей список потрапило 85 українців. Про це повідомили 21 грудня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне

Зазначений проект оцінює весь науковий результат дослідників за наукометричними показниками, беручи до уваги індекс Гірша, кількість цитат або позицію у списку авторів (перший чи останній автор), тощо. Список включає більше 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками, розділених на 176 конкретних областей досліджень.

"Українська наука має добрі перспективи, коли у нас є такі результати. У цьому контексті зрозуміло, що наш обласний конкурс для науковців потрібно продовжити і удосконалити, щоб він став інструментом підтримки не лише науковців, а й наукових досліджень. Країна, яка має науку - має майбутнє", - наголосив директор депаратменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Академічну Львівщину у цьому престижному рейтингу представляють 8 науковців, серед яких 6 вчених НУ «Львівська Політехніка» та по одному представнику від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача.

До еліти світової науки увійшли:

Висоцька Вікторія Анатоліївна (кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).

Кирчей Іван Ігорович (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача)

Шаховська Наталія Богданівна (кафедра систем штучного інтелекту, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).

Пукач Петро Ярославович (кафедра обчислювальної математики та програмування, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Національний університет «Львівська політехніка»).

Литвин Василь Володимирович (кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).

Лесик Роман Богданович (кафедра фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького).
Нитребич Зіновій Миколайович (кафедра вищої математики, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Національний університет «Львівська політехніка»).

Клим Галина Іванівна (кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, Національний університет «Львівська політехніка»).

Повний список вчених, які увійшли в престижний рейтинг ТОП-2 можна знайти за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ