Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

Віце-прем`єр обіцяє, що держава поверне підприємствам заборгований ПДВ

«Обігові кошти вкрай необхідні бізнесу для забезпечення зростання виробництва». «Незважаючи на складну бюджетну ситуацію, Уряд не буде зволікати з відшкодуванням простроченої заборгованості держави з ПДВ», – заявив віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко під час засідання Урядового комітету з питань економічної політики. Про це повідомила прес-служба Сергія Тігіпка

 

Сергій Тігіпко підкреслив важливість  проекту постанови Уряду, який було розглянуто на Комітеті. Документ передбачає випуск ОВДП для погашення накопиченої у 2009 році та простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість. Згідно з проектом суб’єкти економіки, що мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, отримають облігації державної внутрішньої позики на суму боргу, підтверджену податковими органами. Планується, що ці облігації матимуть вільний обіг на фондовому ринку.

 

«Продавши облігації ОВДП, підприємства зможуть залучити необхідні їм обігові кошти. Уряд розраховує, що  цей крок  дасть додатковий імпульс  для пожвавлення української економіки вже у цьому році», – підкреслив віце-прем’єр-міністр.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");