Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Влада Львівщини проігнорувала офіційну делегацію з Китаю?

Під час святкування Нового року за східним стилем (22 cічня) до Львова зі столиці прибув заступник посла КНР в Україні, який на той момент виконував обов’язки посла, пан Шіа. Однак за дивним збігом обставин гостей із Піднебесної на офіційному рівні ніхто із керівництва області не зустрів. І це при тому, що візит був запланований заздалегідь, і представники однієї із найпотужніших держав світу прибули до нашого міста у рамках відзначення пам’ятної дати – 20 річчя україно-китайських дипломатичних відносин. Про це повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів.

«Я шокований тим, як пройшло святкування китайського Нового року у Львові, - розповів голова фракції Партії регіонів у Львівські обласній раді Ігор Грещук, який був присутній на цьому заході. Попри багатотисячнугромаду Львова,яка була на святі, від Львівської обласної державної адміністрації не було жодного із п’яти заступників Михайла Костюка», - додав пан Грещук.

За словами депутата-регіонала, заступник посла КНР був неприємно вражений такою «гостинністю». І це при тому, що напередодні відзначення Нового року за східним стилем до Львова приїздили журналісти із центрального китайського телебачення та знімали промо-ролики про місто Львів та Львівську область. Однак із притаманною східною виваженістю заступник посла КНР в Україні пан Шіа не забув привітати українців з Днем Злуки.

«Я дуже радий, що ми разом відзначаємо ці два свята: українське і китайське. У вас свято Злуки, а у нас – Новий рік. У світі надзвичайно багато свят, але щоб на один день припадало два свята, і які разом відзначали – це рідко буває. І мені хотілося б висказати подяку організаторам за те, що вони організували це свято, за їхнє добре ставлення до китайського народу», - зазначив він.

Слід зазначити, що на святкуванні китайського Нового року у Львові були присутні голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук та міський голова Львова Андрій Садовий. А організували свято – представники Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик, Го Кай та Олексій Різник.

«Я беру участь у роботі постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва Львівської обласної ради, та знаю, як важко нині залучати інвесторів. Не хотілося б, аби обласні чиновники заважали налагодженню зв’язків із економічно розвинутими країнами», - додав пан Грещук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ