Слухай онлайн
Політика

Влада області хоче знати думку населення

Влада Львівської області хоче знати думку населення щодо співпраці влади і бізнесу, а також корупції, пов’язаної з цією співпрацею, думку щодо призначення субсидій, а також отримання дотацій у сфері сільського господарства.
Сьогодні, 3 серпня, на Колегії Львівської ОДА Петро Олійник дав доручення чиновникам облдержадміністрації проробити питання та запросити серйозну соціологічну групу, щоб провести такі соцопитування.
За словами Петра Олійника, зараз приблизно 1% мешканців області користується субсидіями. У зимовий період кількість субсидіантів збільшиться до 4%. Коли зростуть ціни на газ та енергоносії, збільшення кількості субсидіантів прогнозують приблизно на 50%. Щоб у майбутньому не виникло проблем із призначенням субсидій, Петро Олійник дав доручення вивчити ситуацію для спрощення механізмів призначення пільг в оплаті комунальних послуг. Результати соцопитування, зокрема по отриманні дотацій в сфері сільського господарства, детально вивчатимуть, а потім будуть проведені виїзні засідання Колегії ОДА в найпроблемніших регіонах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...