Слухай онлайн
Культура

Вперше в Україні з єдиним концертом швейцарський бароковий оркестр «Musica Fiorita»

В рамках підписаного Львівською оперою меморандуму про співпрацю з українсько-швейцарською асоціацією Haliciana Schola Cantorum 3 жовтня о 19.00 в Дзеркальній залі теарту відбудеться концерт швейцарського барокового оркестру «Мusica Fiotra». Про це проінформувала прес-служба Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Колектив спеціалізується на історичному (автентичному) виконанні маловідомих шедеврів світової класики. У Львові «Musica Fiorita» виконають окрім творів західноєвропейських композиторів 17-18 століть, також музику українців – Дмитра Бортнянського (1751-1825) та Максима Березовського (1745-1777). Твори М. Березовського і Д. Бортнянського прозвучать на оригінальних інструментах тієї доби, які спеціально для цього концерту привезуть зі Швейцарії (шалюмо, барокові кларнет і гобой, теобра, скрипка, альт і віолончель старої мензури).

Також учасники оркестру «Musica Fiorita» проведуть цикл відкритих лекцій  і майстер-класів з 3 до 4 жовтня у Львівській національній музичній академії імені М. Лисенка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");