Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Вибір мотоблока у Львівській області

Мотоблок - це сільськогосподарська машина, яка використовується для обробки ґрунту, транспортування вантажів та виконання інших робіт, залежно від характеру місцевості. Купити мотоблоки, Львівська область для яких є досить популярна, можна на AGRO.RIA.

Львівська область та її особливості

Львівська область розташована на заході країни. Вона межує із Польщею на заході, Словаччиною на південному заході, Волинською, Рівненською та Тернопільською областями на півночі та сході, а також із Закарпатською та Івано-Франківською областями на півдні. Львівська область має площу 21 833 км2 та налічує близько 2,5 мільйона мешканців. Адміністративним центром області є місто Львів, яке також є культурною, історичною та туристичною столицею західної України. Львівська область славиться своєю різноманітністю природних ландшафтів і стрімким розвитком сільського господарства на фоні військового вторгнення російських військ в Україну.

Особливості клімату 

Клімат у Львівській області характеризується помірно-континентальним типом із досить м'якою зимою та теплими літом. Середня температура повітря у січні становить від -4 до -6 °C, а у липні - від +17 до +19 °C. Опадів випадає від 600 до 900 мм на рік, причому більшість припадає на теплий період. Вітри дмуть переважно із заходу та північного заходу.

Особливості рельєфу

Рельєф характеризується різноманітністю та складністю. Він формувався під впливом геологічних процесів, кліматичних умов та антропогенної діяльності. В області виділяються три основні рельєфні зони: Підгір'я, Карпати та Передкарпаття. Підгір'я займає північну частину області і є плоскогір'ям з висотами від 200 до 500 метрів над рівнем моря. Карпати розташовані на південному заході області та є частиною Східних Карпат. Вони складаються з кількох хребтів, розділених долинами річок. Найвищі вершини Карпат в області – Говерла (2061 м) та Петрос (2020 м). Передкарпаття займає південну частину області та є перехідною зоною між Карпатами та Підгір'ям. Воно характеризується горбистим рельєфом із висотами від 300 до 800 метрів над рівнем моря.

Особливості клімату

Грунт у Львівській області має різноманітний склад і властивості, залежно від рельєфу, клімату та рослинності. У гірських районах переважають карбонатні та підзолисті ґрунти, багаті на органічну речовину та мінерали. У низинних районах поширені чорноземи, суглинки і торфовища, що мають високу родючість і вологоємність.

Основні галузі сільського господарства, що розвиваються у Львівській області

Сільське господарство Львівської області спеціалізується на вирощуванні зерна, цукрових буряків, льону. Серед зернових найбільше всього вирощують озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, жита, вівса, гречки, із зернобобових — сою, горох тощо. Вирощують картоплю переважно у домашніх умовах або невеликих фермерських господарствах. Важливими напрямками аграрного виробництва в області стало садівництво, виноградарство. Тваринництво має такі основні напрями — молочно-м'ясне скотарство, свинарство, птахівництво, у гірській частині району розвинене вівчарство м'ясо-вовняного спрямування. У Карпатах широкого розвитку набуло бджільництво, а показники вилову риби зі ставків — одні з найвищих серед інших регіонів України.

Опис мотоблока

Мотоблоки — це потужна, продуктивна сільгосптехніка, яка використовується для виконання низки завдань:

 • культивування (оранка), посів;
 • підгортання, прополювання;
 • посадка, збирання врожаю;
 • покіс трави, прибирання снігу;
 • полив;
 • транспортування вантажів.

Переваги мотоблоків:

 • проста конструкція забезпечує легкість експлуатації;
 • компактні розміри;
 • надійне зчеплення з ґрунтом для рівномірного впливу;
 • можливе використання для роботи на складному та щільному грунті;
 • невисока ціна порівняно з тракторами (особливо якщо це продаж б/у агрегату).

Ключові фактори вибору обладнання:

 1. Потужність двигуна: від 4 до 18 л. с.
 2. Тип палива: бензинові та дизельні (надійні) моделі.
 3. Система запуску: стартер ручний, електричний стартер.
 4. Система охолодження: повітряна, водяна.
 5. Розмір коліс.
 6. Кількість передач.
 7. Вал відбору потужності.
 8. Тип приводу: прямий (через муфту зчеплення), ремінна передача.
 9. Основна комплектація, навісне обладнання. Асортимент додаткових пристроїв впливає на функціональність.
 10. Ширина захвату. Чим цей показник більший, тим більшу територію можна обробити за один сеанс.
 11. Вага мотоблоку. У важких агрегатів зчеплення з ґрунтом краще.

Висновки

Купити мотоблок у Львові можна на маркетплейсі AGRO.RIA за ціною від 25 тис грн. до 60 тис грн., але завжди є виключення, залежно від стану та оснащення агрегату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ