Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Вийшла друком «Україна у світі: цікава статистика»

Фонд Конрада Аденауера презентував незвичну збірку «Україна у світі: цікава статистика», котра дає можливість подивитися на позиції України у міжнародному порівнянні.

Україна на дев'ятому місці у світі зі споживання газу та електроенергії ; для відкритя бізнесу тут потрібно 134 дні, тоді коли в більшості європейських країн на це йде трохи більше тижня; купити iPod в Україні можна на 66% дорожче, ніж його реальна ціна від виробника, інтернет-користувачів в Україні менше, ніж в Аргентині, українці на третьому місці у світі за споживанням цигарок та на четвертому місці за обсягами вживання алкоголю.

Таку цікаву статистику рідко можна почути в українських ЗМІ, адже суспільство зосереджене на обговоренні міжполітичних сварок, нових призначень тощо, а от інформації про міжнародні події та їхній вплив на країну ?обмаль, каже директор представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланґе. «Мені здається, що для громадян України більш важливо, щоб визначитися на виборах, вже зараз знати не те, який політик - гарний чи поганий, а якими є результати його роботи. Статистика це чітко демонструє. Це об'єктивний інструмент порівняння результатів».

Ніко Ланґе зауважив, що готуючи збірку цікавої статистики про Україну, був вражений, що у світовому інноваційному індексі Україна знаходиться лише на 64 місці, хоча в країні дуже багато освічених людей. «Статистичні дані показують, де реальні проблеми України зараз – ВІЛ-інфекція, ефективність використання енергії, відсутність інновацій, погані умови для ведення бізнесу».

Збірник статистичних даних, який готується на основі індексів різноманітних організацій, буде оновлюватися щороку. Це видання фонд поширюватиме в університетах, бібліотеках,?у громадських місцях, аби українське суспільство знало правду про свою країну та її місце у міжнародному контексті, передає Німецька хвиля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ