Визначився переможець восьмого етапу Гран-Прі “Формули-1”

Лідер автоперегонів “Формули-1” пілот “Ред Булл” Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Штирії.
Макс Ферстаппен

Про це інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Нідерландський гонщик виграв другу гонку поспіль і четверту в сезоні. Друге місце зайняв британець Льюїс Хемілтон з “Мерседеса”. Третім став його партнер по команді фін Валттері Боттас.

Очки в перегонах також заробили: Серхіо Перес, Ландо Норріс, Карлос Сайнс, Шарль Леклер, Ленс Стролла, Фернандо Алонсо і Юкі Цунода.

У загальному заліку Ферстаппен набрав 156 очок проти 137 у Хемілтона. Трійку замикає Перес — 96.

Зазначимо, що у Кубку Конструкторів впевнено лідирує “Ред Булл”, який набрав 252 очки. Від “Мерседеса” команда відірвалася вже на 41 бал. Третє місце займає “Макларен” у якого 120 очок. “Феррарі” відстає від “Макларена” на 12 балів.

Наступний етап “Формули-1” відбудеться на тій же трасі, та пройде з 2 по 4 липня.