Слухай онлайн
Економіка

Вже більше 530 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Держенергоефективності, понад 160 будівель отримали сертифікати енергоефективності у серпні. Це у 2 рази більше, ніж у липні цього року.

Загалом станом на 12 вересня 2019 року нараховується вже більше 530 будівель, які пройшли сертифікацію. Зокрема, 143 громадські будівлі; 137 житлових будинків; 120 навчальних закладів; 103 лікарні; 25 дитячих садочків; 4 підприємства торгівлі; 1 готель.

Як показує моніторинг, що проводить Держенергоефективності, попит на сертифікацію будівель зростає щомісяця. Цим питанням цікавляться вже навіть підприємці, наприклад, у сфері торгівлі та готельного бізнесу.

ʺСаме завдяки сертифікації визначається клас енергоефективності. Це цінна інформація для власника будівлі, який зможе впровадити заходи із термомодернізації та в результаті зменшити витрати на комунальні рахункиʺ, - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. 

Нагадуємо, що Держенергоефективності веде та оприлюднює на своєму сайті перелік атестованих енергоаудиторів; базу даних сертифікатів.

ʺТож заходьте на сайт Агентства, знаходьте енергоаудиторів, проводьте сертифікацію та долучайтеся до комплексного утеплення будівельʺ, - закликав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, фонд енергоефективності отримав першу заявку на участь у програмі "Енергодім".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");