Слухай онлайн
Cуспільство

Як захистити свої права? - правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» від Мін'юсту

У червні цього року Міністерство юстиції України започаткувало загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета проекту підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті. Про це повідомили у прес-службі Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

"Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права. Повідомлення проекту у 2017 році Не знаєш, як вирішити спір? Забирають бізнес? Відбирають майно? Вимагають хабара за іспит чи навчання? Як оформити договір оренди землі? Як оформити виплату субсидій? Не сплачуєш аліменти?", - йдеться у повідомленні. 

Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

 Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» за посиланням або за номером телефону 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");