Слухай онлайн
Політика

Ющенко ветував бюджет

Президент Віктор Ющенко наклав вето на закон про держбюджет на 2007 рік і направив його зі своїми пропозиціями назад до парламенту. "Я вимушений накласти вето на цей закон, я сформував свої пропозиції щодо його доопрацювання і сьогодні в письмовому вигляді направив до українського парламенту", – цитує Президента його прес-служба.

 Президент просить уряд та депутатів "ще раз зробити розрахунки розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати на 2007 рік і пов'язаних з цими показниками видаткових статей держбюджету-2007 та за їх результатами внести відповідні корективи до цього закону".
"Наступна позиція стосується пункту, яким зупиняється дія закону про податок на додану вартість щодо надання податкового векселя щодо ввезення газу на митну територію України", – зазначив Ющенко.
"Це положення стосується газопостачальних компаній. Зазначене положення закону обумовлене високою ліквідністю постачальників такого товару, існуванням можливості не сплачувати податок живими коштами. Однак чомусь така сама норма не передбачена для групи постачальників із високою ліквідністю, які постачають на українську митну територію нафту", – зауважив Президент.
"Хочу відмітити, що в 2006 році ці постачальники сплачують ПДВ грошовими коштами і формують таким чином більше 4 мільярдів поступлень до держбюджету. Я вважав би за доцільне зберегти її і на 2007 рік по цій категорії постачальників нафти і нафтопродуктів", – додав він. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...