Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

З чиновників-корупціонерів пропонують формувати штрафбати

З такою пропозицією виступив народний депутат України, Секретар парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов у понеділок, 19 січня, в ефірі телеканалу «112-Україна». Повідомила прес-служба депутата.

Таким чином нардеп відреагував на рішення Печерського райсуду Києва, який повернув усі конфісковані кошти колишньому міністрові аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку, який зараз перебуває у бігах.

«Сьогодні я отримав відповідь від Генеральної прокуратури на моє депутатське звернення, що дійсно, за рішенням судді В.Підпалова вгадайте якого суду – Печерського райсуду Києва – родині Присяжнюка повернули не мало, не багато – 1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1млн. 250 тис. грн., вкрадених у народу України, - розповів Дмитро Добродомов. - Раніше на всю країну показали, як були конфісковані ці мільйони у родичів Присяжнюка, а тепер суддя Печерського районного суду Києва тихенько скасував арешт на вилучені кошти. Оце називається діяльність нашої судової системи, яку потрібно давно вже реформувати – всіх суддів на передову! Просто відправити по всіх цих справах, і по майданівских справах, не чекати поки ми знімемо Генерального прокурора, який за рік не може вирішити всі ці питання. Я наполягаю на відновленні штрафбатів для того, щоби таких посадовців, як цей суддя, прокурорів-корупціонерів, відсилати в атаку. Нехай вони кров’ю змивають те, що вони зробили в минулому!»

Нагадаємо, 1 млн. 717 тис. доларів, 9 тис. євро і 1млн. 250 тис. грн. були вилучені під час обшуку у помешканні сестри екс-міністра Присяжнюка Сімонової Л.В. У кінці березня минулого року рішенням Печерського райсуду, на ці кошти було накладено арешт. Розслідування проводили по кримінальному провадженню за статтею ст. 191 ч. 5 КК України («привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах»), що карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Повернуто ці кошти 25.07.2014 р. ухвалою слідчого судді цього ж Печерського районного суду Києва - Підпалого В.В.

«Найцікавіше, що представники Генпрокуратури України, котра покликана захищати інтереси держави, не подали апеляцію на таке рішення слідчого судді, - заявляє Добродомов. - Не з’явилася ця інформація й у офіційних прес-релізах цього правоохоронного відомства. Зрештою, якби ця інформація не дійшла до нашого комітету з питань запобігання та протидії корупції, ніхто б і не знав про такі ганебні дії працівників суду та прокуратури».

Нардеп Дмитро Добродомов також пропонує: конфісковані у високопосадовців гроші скеровувати на фінансування української армії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ