З Дніпра «кажани» повернулись з перемогою

У Дніпрі завершилися ігри восьмого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Впродовж 12-13 січня там відбулися матчі між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Дніпро». За результатами першого ігрового дня, волейбольний клуб “Барком-Кажани” обіграв “Дніпро” із рахунком 3:1 (25:16, 19:25, 25:13, 25:21).

Після поразки у першому сеті супротивник вирішив «показати зуби» у другому. І «Дніпру» це вдається. Кілька вдалих атак та блоків приносять дніпровцям перемогу – 19:25. Але втримати першість господарі майданчику не змогли і вже в третьому сеті суттєво поступаються «кажанам» - 25:13. Четвертий сет напружений і знову успішний для львівського клубу.

Рахунок другого ігрового дня – 3:0 (25:8, 25:19, 25:14) знову на користь «кажанів».

Найближчі домашні матчі гравці львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» проведуть 20-21 січня, під час півфіналу Кубку України з волейболу. «Кажани» зіграють з ВСК “МХП Вінниця”.