Слухай онлайн
Cуспільство

З початку року міських перевізників оштрафували на понад 770 тис. грн

Як поінформували в управлінні транспорту ЛМР, з початку цього року на міських автоперевізників склали 457 актів про накладання штрафних санкцій на загальну суму 776 900 грн.
Фото Олена Ляхович

На сьогодні сплатили тільки 3 штрафи на суму 5100 грн: 2 - ЛК АТП №1 та 1 - ТзОВ "Успіх БМ". Заборгованість становить 771 800 грн. Відтак, місто звернулось до суду, аби зобов’язати перевізників відшкодувати кошти.

Серед найбільших штрафників - ТзОВ "Фіакр Львів" - 163 акти, та ТзОВ "Міра і К" - 161 акт. Ще 116 порушення зафіксовано у ПАТ "ЛАТП 14630". 11 актів склали на ТзОВ "Успіх БМ" та 6- на ЛК АТП №1.

За інформацією управління транспорту, акти складають на основі звітів ЛКП "Львівавтодор", скарг мешканців та перевірок на маршрутах. Найчастіші порушення – це випуск на лінію недостатньої кількість автобусів та невиконання вечірніх рейсів, відповідно до розкладу руху.

"Розмір штрафу фіксований і становить 1 700 грн. Загальна сума, яку недоотримав бюджет, є значною, тож не було іншого виходу, як звернутися до суду. Справа щодо стягнення коштів з підприємств-перевізників зараз перебуває на розгляді в Господарському суді Львівської області", - зазначив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ