Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

За перші 4 місяці року до бюджету Львівщини надійшло 10,2 млрд грн податків

У департаменті фінансів Львівської ОВА підбили підсумки перших місяців року за доходами бюджету.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Департамент фінансів Львівської ОВА, традиційно оперативно інформує про підсумки виконання дохідної частини бюджетів за звітний період.

За перші 4 місяці року до загального фонду бюджету області вже надійшло 10,2 млрд грн податків. Планові завдання перевиконані на 843 млн грн або 9 відсотків. План обласного бюджету перевиконали на 101 млн грн або 7 відсотків. Річні планові показники податків і платежів до місцевих бюджетів області на 1 травня виконали на 35 відсотків.

Порівняно з січнем-квітнем минулого року надходження по області зросли на 2,1 млрд грн або 26 відсотків (минулого місяця позитивна динаміка становила 25 відсотків). Зростання досягли за всіма основними податками.

Водночас, як зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків, маємо пам’ятати, що згадана динаміка аналізується в співставних умовах, тобто без урахування податку на доходи фізичних осіб з військових, який з 1 жовтня 2023 року у повному обсязі надходить до держбюджету. 

«Без приведення минулорічних показників у співставні умови маємо сьогодні спад надходжень на 607 млн грн або 6 відсотків.

До державного бюджету платники області перерахували 41,4 млрд грн податків, що на 12 млрд грн або 41 відсоток більше порівняно з відповідним періодом 2023 року (у співставних умовах)», – підсумував Олег Демків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ