Слухай онлайн
Cуспільство

За три дні в Україні випала місячна норма снігу

За останні три дні на території України випала місячна норма снігу. Дана кількість опадів підпадає під категорію стихійних метеорологічних явищ.

Наслідки від снігопадів в деяких регіонах України співвідносні з наслідками стихійних метеорологічних явищ. Про це заявив начальник Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, повідомляє ZN.UA.

За його словами, протягом останніх трьох днів на всій території України випала місячна норма опадів у вигляді снігу. Найбільше постраждали Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Чернігівська області (близько 40-45 мм) і гірські масиви Криму (близько 62 мм).

Менш інтенсивні опади були у Карпатському регіоні, Закарпатті та західних областях, порівняно мало — у східних регіонах.

Фактично, за словами Миколи Кульбіди, дана кількість опадів підпадає під категорію стихійних метеорологічних явищ, оскільки загрозу для життєзабезпечення населення становить кількість опадів у вигляді снігу на рівні 20 мм.

У свою чергу, директор Департаменту цивільного захисту МНС Василь Квашук попередив про можливість нещасних випадків у результаті падіння з дахів снігу і шматків льоду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ