Слухай онлайн
Політика

За зрив угоди про асоціацію УДАР вимагатиме дострокових виборів парламенту і Президента

Якщо останні події в Україні перешкодять підписанню Угоди про асоціацію з ЄС, в партії “УДАР” не бачать іншого виходу,як вимагати повної зміни влади в державі - проведення дострокових парламентських і президентських виборів вже цього року, – повідомила прес-служба партії.

В партії наполягають, що парламент якомога швидше повинен зібратися на позачергову сесію і розглянути ситуацію з дотриманням прав політичних ув’язнених, зокрема Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, та дати оцінку діям правоохоронних органів щодо депутатів від опозиції.

“За те, що відбувається сьогодні в правовому полі, мають відповісти керівники правоохоронних органів країни”, - йдеться в заяві партії “УДАР”.

“УДАР” вимагає звіту в парламенті Генерального Прокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ України ВіталіяЗахарченка та голови СБУ Олександра Якименка щодо резонансних подій останніх днів, зокрема, іповідомлення у підозрі Юлії Тимошенко у справі про вбивство Євгена Щербаня. “УДАР” на сесії ставитиме питання про політичну відповідальність керівників правоохоронних органів країни.

Партія “УДАР” звертається до Президента Януковича з вимогою припинити демонстративне нехтування правами громадян і думкою європейської спільноти, маніпуляції громадською думкою та відверте залякування політиків і усіх українців.

“Напередодні саміту Україна - ЄС українська влада розвіює останні ілюзії європейських колег і цинічно демонструє, що не збирається виконувати своїх зобов’язань.Правоохоронна система в Україні перетворюється на суцільні “маски-шоу”, з політичних ув’язнених намагаються зробити вбивць, а громадян зневажають і залякують”, - підкреслив заступник голови партії “УДАР” Віталій Ковальчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ