Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

​Захоплююче знайомство: українські родини запрошують на гру з чарівним психологом

Українським родинам зателефонує анімована Морквинка та навчить, як зробити щоденне піклування про ментальне здоров’я захопливою родинною грою. З 1-го по 5-те квітня в Україні пройде черговий Тиждень підтримки ментального здоров'я, який реалізуються в рамках проєкту “Скарбничка чудес”. Мета проєкту –  не тільки надати психологічну підтримку українським родинам з дітьми віком 4-9 років, а й допомогти випрацювати звичку догляду за ментальним здоров’ям кожен день. Ми прагнемо донести важливість цього піклування та надати інструменти, які допоможуть побудувати систему догляду ментального здоров’я на рівні з “чищенням зубів”. 

Чому це так цікаво?

Новаторський підхід до психологічної підтримки: "Скарбничка чудес" відрізняється від інших програм своїм інноваційним підходом. Анімована Морквинка, яка здійснює дзвінки до родин через мобільний застосунок MaPanda, не лише навчає дітей засобам догляду за своїм емоційним самопочуттям, а й робить це за допомогою захоплюючих ігор та квестів. Роль Морквинки ж виконує професійний психолог, який знаходиться по іншу сторону екрану і веде від імені  Морквинки живе спілкування в реальному часі. 

Інтерактивність та залучення батьків: Батьки не просто спостерігають за процесом, вони беруть участь в іграх разом зі своїми дітьми. Це не лише спосіб підтримати дитину, але й зміцнити зв'язок у сім'ї.

Зручність і доступність: Під час дзвінку дитина грає в інтерактивні ігри з Морквинкою. Завдяки сучасному функціоналу застосунку MaPanda процес стає надзвичайно зручним та доступним для кожної української родини.

Підтримка у важкі часи: Важко переоцінити значення підтримки психологічного здоров'я у часи війни. Морквинка приходить на допомогу українським сім'ям, даруючи радість та оптимізм навіть у найскладніші періоди.

Як це відбувається: Під час Тижнів турботи зареєстровані в участі родини отримують один дзвіночок від Морквинки. Він обов'язково тристоронній, адже до проєкту запрошуються діти з батьками. Впродовж цієї віртуальної зустрічі Морквинка просить допомогти приготувати традиційну родинну вечерю: Пиріг НАстрою, Печиво з ДобрОслівом, Варення ПримирЕння та Чай-Розмовляй. Кожне блюдо готується через корисну сумісну гру дитини з дорослим! У такий спосіб запроваджується звичка до теплих сімейних традицій, які важливо підтримувати усім разом. 

Участь у Тижні підтримки ментального здоров'я безкоштовна! 

Реєстрація на захоплюючу віртуальну зустріч вже доступна за лінком

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ