Слухай онлайн
Cуспільство

Залізниця нагадала «зайцям» про кримінальну відповідальність

Підробка проїзних документів для безоплатного проїзду в електричках – це явище трапляється доволі часто, більше того, воно набуло масового і водночас організованого характеру, – повідомила прес-служба УМВСУ на Львівській залізниці.

Міліція нагадує, що за такі порушення передбачено покаранняза статтею 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Відповідно вказано декілька частин статті із видом покарання:

Частина 1. Підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут – караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Частини 2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, — караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Частина 3. Використання завідомо підробленого документа — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ