Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та Українським державним георозвідувальним інститутом. Про це сьогодні, 16 січня, Гал-інфо повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
«Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави» - зазначає голова Державної служби геології та надр України.
Атлас знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Державної служби геології та надр України.
Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. Усі охочі можуть ініціювати одну із запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням.
Наразі до Атласу увійшли 95 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках - за видами корисних копалин.
Нагадаємо, що 16 січня на сайті Глави держави опублікували закон "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році".