Слухай онлайн
Cуспільство

Завтра Львів відзначить День Соборності України

22 січня - День Соборності України. Це свято відзначають щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Це свято в мене асоціюється з єдиною, сильною, потужною Україною, яку ми з вами повинні збудувати. Ми завжди покладаємо такі надії на лідерів, потім розчаровуємось, що з того нічого не вийшло. Кожен має робити добре свою роботу. Коли кожен з нас буде думати, що він зробив для держави, а не шукатиме крайніх чи винних, держава буде розвиватись.

В минулому тисячі, мільйони українців знищені та закатовані. Сьогодні не проста ситуація. За незалежність треба воювати кожного дня, вона не дається назавжди. Сьогодні є багато спроб і зсередини, і ззовні зазіхнути на нашу державу. Тому маємо триматися разом, шукати, чим можемо допомогти один одному», - вважає міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові з нагоди відзначення Проголошення Акту Злуки відбудеться концерт за участі дитячих колективів. Захід заплановано на 22 січня 15.00 у палаці культури ім. Г. Хоткевича.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ