Збірна Львівщини виборола третє місце на чемпіонаті з вільної боротьби

У Харкові сьогодні, 21 січня, тривають фінальні поєдинки чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків. Для участі у чемпіонаті Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядило і збірну команду Львівщини. Нашу область на змаганнях представляли 16 спортсменів. Про це повідомили 21 січня Гал-інфо у пресслужбі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА

27-річний Олексій Доманицький, представник Львівської школи вищої спортивої майстерності, став віцечемпіоном України у ваговій категорії 86 кг.

Ще троє представників Львівської школи спортивної майстерності: Ярослав Гурський у вазі 61 кг, Михайло Гурський у ваговій категорії 70 кг та Євген Добовий у вазі 74 кг стали бронзовими призерами змагань.

Бронзу змагань виборов і вихованець КДЮСШ «Атлет» Юрій Ідзінський у вазі 125 кг. Близьким до медалі був і Андрій Харковський з Львівського фахового коледжу спорту, який виступав у ваговій категорії 92 кг та зайняв 5 місце.

Нагадаємо, ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться у квітні в Польщі.