Слухай онлайн
Політика

Зміна назви коаліції є принциповим питанням – Юрій Ключковський

“Наша Україна” не згодна на приєднання до старої коаліції, а виключно на створення нової – Коаліції національної єдності”, – заявив постійний представник Президента в парламенті, член фракції “Наша Україна” Юрій Ключковський, зазначається у повідомленні прес-служби «Нашої України».

Як пояснив народний депутат, з юридичної точки зору фактично це відбудеться шляхом реорганізації коаліції, тому що створення нової вимагатиме припинення дії попередньої, а це потягне за собою відставку уряду. “Аби уникнути цих юридичних формальностей, краще говорити про реорганізацію коаліції з обов’язковим підписанням нової коаліційної угоди і зміною назви коаліції”, – сказав Ключковський.
“Для “Нашої України” принциповою є зміна назви коаліції, адже ми не бачимо тієї кризи, проти якої спрямована антикризова коаліція. Відповідно до Меморандуму, підписаного одразу після Універсалу національної єдності, іде мова про створення Коаліції національної єдності і підписання нової угоди, – нагадав народний депутат. - Така назва має підкреслити основну мету підписання Універсалу і створення коаліції – все це робиться для досягнення національної єдності”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...