Слухай онлайн
Політика  |  Війна на Донбасі

Зустріч "нормандської четвірки" може відбутися 24 або 26 листопада

Якщо зустріч не відбудеться в ці дати, то до кінця року лідери не зможуть зібратися, а можливо не зберуться в цьому форматі вже ніколи.

Виконання Мінських угод, "формула Штайнмаєра", "особливий статус Донбасу", український контроль над кордоном з РФ, місцеві вибори в ОРДЛО — усі ці болючі й надзвичайно складні питання мають обговорюватися на запланованій зустрічі "нормандської четвірки" на вищому рівні, що постійно відсувається. Чергова "попередня" дата, названа джерелом, близьким до Банкової, — це 24 або 26 листопада. 

Про це у своїй статті для DT.UA, присвяченій дослідженню Українського інституту майбутнього та "Дзеркала тижня. Україна", проведеному за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп", пишуть Інна Ведерникова, Володимир Кравченко, Юлія Мостова і Тетяна Силіна.

Якщо "Норманді" в ці дати не відбудеться, то, за словами джерела, до кінця року лідери вже не зможуть зібратися, і тоді навряд чи можна сподіватися, що зустріч "четвірки" колись таки відбудеться.

Як план "Б", за свідченням міністра закордонних справ В.Пристайка, у Києві розглядають можливість залучення миротворчої місії ООН. Хоча, як можна зрозуміти з численних висловлювань представників Банкової та Михайлівської, ця опція нинішній владній команді не до душі з цілої низки причин (але це тема окремої розмови).

"План "В" Банкової теж уже озвучувався — "будувати стіну і заморожувати конфлікт". Як свідчать результати вересневого опитування групи "Рейтинг", цей варіант вирішення "проблеми Донбасу" в Україні підтримує найбільш численна група респондентів — 34%", — зазначають оглядачі.

Поки ж, як свідчать джерела DT.UA, команда Зеленського має намір іще поборотися за план "А" — "перестати стріляти, розвести війська, провести вибори".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");