Слухай онлайн
Політика

Чорновіл про вбивство Калашникова: Його давно мали б заарештувати, допитати й посадити за державну зраду

1/3
Щодо якихось політичних мотивів вбивства Олега Калашникова, то це повна ахінея. Калашникова якось дуже швидко забули всі ті, для кого він мав бути ідеологічним противником і ворогом. Але навряд чи забули ті, в кого були особисті мотиви. Таких людей, вочевидь, сотні. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав політик Тарас Чорновіл.

"Про вбивство Калашникова: це той випадок, коли про мертвих можна не тільки "добре або нічого". Але не хочеться. Його просто мали давним-давно заарештувати, допитати й посадити за антимайдан, за масові побиття людей, за напади, за згвалтування; за державну зраду мали судити ще в часи Кучми, коли він був завербований зразу двома іноземними спецслужбами й як відповідальний за кадри зовнішньої розвідки України здавав нашу агентуру, тоді ж за контрабанду автомобілів мали посадити... При Ющенкові мали й обіцялися посадити за побиття журналістів...

Когось колись, надіюся, посадять за те, що такі, як Калашников не були вчасно віддані під слідство. Цей підслідний давав би дуже багато свідчень, може не так багато цінних, але ниточок нових для розкриття десятків злочинів було б удосталь... У Лук'янівському СІЗО він не став би корчити зі себе героя.

А щодо якихось політичних мотивів його вбивства, то це повна ахінея. Калашникова якось дуже швидко забули всі ті, для кого він мав бути ідеологічним противником і ворогом. Але навряд чи забули ті, в кого були особисті мотиви. Таких людей, вочевидь, сотні...", - написав Тарас Чорновіл.

Фото: sprotiv.org.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ