Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

Дитячий Форум видавців відбувається у Львові

1/10
Сьогодні, 12 травня, о 10:00 у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбулося відкриття Дитячого Форуму – одного з найбільших подій для розвитку та радості дітей та їхніх батьків. Форум триватиме з 12 до 15 травня повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Дитячий Форум – це 500 заходів за 4 дні: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

«Такі події, як Дитячий Форум,завжди будуть актуальні. Нам завжди потрібно заохочувати дітей, щоб вони читали книжку, щоб вони любили книжку, щоб вони любили літературу, щоб вони ставали ерудованими, освіченими дітьми. Ніхто не сперечатиметься про актуальність цього заходу. Але ще більше це актуально з огляду на те, що Львів став містом літератури ЮНЕСКО з грудня 2015 року. Це саме один з таких заходів, який реалізовується в рамках програми. Бо сама програма спрямована на те, щоб ми популяризували читання серед різних категорій і груп людей, починаючи від найменшого, закінчуючи найстаршими віковими категоріями.

Відмінність цьогорічного Дитячого Форуму - це не лише книга, тут є багато інших програм. Тут представлені і аудіо- та відеопродукції, різноманітні наукові досліди, які заохочуватимуть дітей розуміти і любити науку.

Маю сподівання, що цей форум буде цікавим не лише для дітей, але і для їхніх батьків, вчителів, бібліотекарів. Організатори запропонували добру програму і для них в тому числі», - зазначив Михайло Мороз, в.о. начальника управління культури ЛМР.

У рамках Дитячого Форуму буде 500 заходів за 4 дні такі, як: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

«Я думаю, що усі 500 заходів, які ми підготували, усі найцікавіші, тому що ми намагалися врахувати усе, що може бути цікавим дітям і їхнім батькам.

Тут є і ігри, і розваги, тут є квести, є різні змагання, є навчання, майстер-класи, читання, співання, танцювання і багато іншого.

В нас тут чарівна країна, яку можуть від мороху, сірості і нудьги врятувати лише діти. Діти тим, що вони, власне, намагаються, навчаються, змагаються, веселяться і тішаться життю.

Саме це ми намагається для них створити і залучити їхніх батьків, вчителів, бібліотекарів, щоб кожен день життя наших дітей нагадувало цю захопливу гру і щоб вони кожен день рятували країну», - відзначила Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців».

У Дитячому Форумі візьме участь:

15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 20 областей України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.

8000 нових книжок для дітей від українських видавців

500 заходів у програмі Дитячого форуму

150 учасників Дитячого Форуму, з них

50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок.

На ярмарку будуть представленні  дитячі книжки, ігри та іграшки. Нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; виробників настільних ігор, аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.

На Дитячий Форум завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори: Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Володимир Рутківський, Оксана Лущевська, Мар’яна Савка, Катерина Михаліцина, Катерина Бабкіна, Анатолій Дністровий, Галка Крук, Наталка Малетич, Наталка Іваничук, Тетяна Стут, Дара Корній, Олександр Есаулов, Марина Рибалко, Алевтина Кахідзе, Катерина Штанко, Наталка Гайда та багато інших.

Вони спілкуватимуться із відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і у творчих майстернях.

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи: з ліплення, малювання пастеллю та аквареллю, з виготовлення листівок, пазлів, повітряного змія, прикрас з полімерної глини, а ще майстер-класи з виготовлення об’єктів з керамопластики, створення пісочних картин у пляшках, виготовлення обручів з капелюшком, браслетів у стилі «Шамбала», ляльок-травниць, створення шпильок з фетру та ін.

Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Львівського Палацу мистецтв. Разом з Українським центром розвитку музейної справи (м.Київ).

Книжково-бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квесту у результаті отримають свою власну книгу. Спільно з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка.

Заходи для дошкільнят (всього 80 заходів) проводяться спільно з Львівською школою Монтессорі, «Веселим вуликом» та іншими центрами дошкільного розвитку.

Освітній майданчик: освітня реформа, розвиток різних форм навчання. Спільно з ГО «Про.Світ» і ЛОІППО.

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». Переможці обласних етапів зі 19 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області (разом 100 дітей і 50 супроводжуючих бібліотекарів) беруть участь у літературних заходах, зустрічаються з відомими українськими дитячими письменниками, беруть участь у майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, відвідують бібліотеки, книгарні та видавництва, за домовленістю відвідують компанії партнерів. Конкурс «Книгоманія» проводиться з 2002 року і спрямований на популяризацію читання серед дітей та підлітків.

Велика гра «Країна героїв». Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Це територія довіри, командної гри та правил win-win. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років.

Вартість квитків:

(дорослі і діти від 5 до 16 років)

Попередній продаж: на 1 день: 20 грн; на 4 дні: 40 грн.

На вході: на 1 день: 30 грн; на 4 дні: 40 грн.

Вхід безкоштовний: для пільгових категорій.

Квитки на Дитячий Форум можна придбати на сайті kasa.in.ua, 097-0000-754

Всі майстер-класи, квести і розваги – безкоштовні

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ