У Львові наступного дня після Великодня прийнято по-особливому відзначати «Поливаний понеділок». Цьогоріч святкування припало на 17 квітня. Всі охочі мали змогу долучитись до масового обливання.
Як повідомив кореспондент Гал-інфо, у Львові в центрі встановили спеціальну конструкцію для подачі води, яка мала декілька кранів, що фіксувались на кінцях жовтогарячих шлангів.
Та перед тим як поринути у святкування, на перетині вулиці Галицька та площі Катедральної на пересічних людей чекали «водяні ворота». Це споруда заввишки понад два метри та довжиною понад три метри.Вздовж конструкції зафіксовані крани з водою, які систематично розпилюють рідину. Кожен сміливець має змогу увійти на площу Ринок через ці «водяні ворота».
Після того, як Ви увійшли на площу Ринок ліворуч видніється криниця з фігурою Нептуна або ще називають фонтан «Нептун». Цей витвір скульптора — один із чотирьох фонтанів, що розміщені по одному на кожному розі площі Ринок у Львові. Традиційно, лише в цей день струмені води напрямлені не донизу, у середину фонтану, а навпаки - назовні. Тим самим обливаючи перехожих.
Далі о 12.00 на Площі Ринок з вікна львівської ратуші пролунала мелодія Львова, у виконанні сурмача. Ці звуки були сигналом до початку забав. Тож майже сотня відчайдухів ринули до місця подачі води. Хтось мав маленькі пляшки, хтось більші. А дехто взагалі приніс відра. За лічені хвилини посудини для рідини були наповнені вщент.
Ведучий поділив учасників на дві команди, які стали один навпроти одного. За командою: «Три, два, один» настав найочікуваніший момент водяного заходу. Хлопці та дівчата обливали один одного, не жаліючи нікого. Ємкості з водою порожніли щохвилини. Тому всім присутнім радили не ловити ґав, а уважно слідкувати за мисливцями з відрами.
З голови до ніг, від кепки до шкарпеток – дісталось кожному сміливцю, який все ж таки наважився поринути у святкування «обливаного понеділка». Подейкують, що наступного року святкування буде ще більше яскравим та мокрим.