Слухай онлайн
Cуспільство

Юридична допомога від «Народного Контролю»: перші здобутки та перемоги

1/2
Громадський рух «Народний Контроль» надає безкоштовні юридичні консультації. За цей час до нас приходили сотні людей з різними проблемами. «Найчастіше звертались із проблемами пенсійного забезпечення, нарахування субсидій, плати комунальних послуг та проблеми відведення земельних ділянок. Зараз у великої кількості людей незаконно забирають землю через те, що змінюються генеральні плани», – розповіла юрист «Народного Контролю» Олена Дмитрієнко.

До «Народного Контролю» приходять люди, які вже неодноразово звертались до чиновників із проханням вирішити їхні проблеми. Та, на жаль, людей не чують, вони змушені звертатись до наших юристів, аби ті їм допомогли. «Люди через халатність чиновників втрачають можливість платити комунальні послуги за помірними цінами, вони втрачають землі, втрачають житлові площі. Люди приходять в основному розгублені, не знають, що робити, оскільки до звернення у «Народний Контроль», вони оббігали вже всі можливі інстанції, починаючи від комунальних господарств, ЖЕКів та закінчуючи Львівською міською радою», - зазначає юрист «Народного Контролю» Андрій Петришин.

Окрім консультацій, юристи «Народного Контролю» йдуть з людьми на судове засідання, у відповідні соціальні інстанції, допомагають телефонними дзвінками у

справи часто не доходять до судів, а вирішуються на місці. «Людина прийшла вже з тим, що вона буде подавати позов до суду, але за допомогою «Народного Контролю», справи до суду не доходять і вирішуються в досудовому порядку», - запевняє юрист «Народного Контролю» Олена Дмитрієнко.

Юристи «Народного Контролю» вже допомогли багатьом людям у їхніх проблемах. Вони зазначають, що – це лише початок у боротьбі з бюрократичною машиною. Захисники впевнені – разом справді можна змусити владу працювати чесно.

««Львівгаз» ніяк не хотів надавати інформацію куди жінка має надавати показники свого лічильника, яким чином вона має оплачувати дану послугу. Вона телефонувала до них, постійно приходила, ніхто не виходив на контакт. Та завдяки «Народному Контролю», вона вирішила дане питання. Ми перетелефонували на гарячу лінію «Львівгазу», поспілкувались з їхнім керівництвом, нам була надана відповідна інформація, телефон, за яким людина може надавати свої показники лічильників, і в простому такому контексті проблема була вирішена», - згадує юрист «Народного Контролю» Олена Дмитрієнко.

«Жителі села Сокільники після того, як подали у 2011 році позов до суду, ніяк не могли вирішити питання щодо своєї власності. У селян незаконно забрали землю. Після звернення громадян до «Народного Контролю», який подбав про об’єктивний розгляд справи та проконтролював її процес вже у суді, справа була вирішена на користь селян», - зазначає юрист «Народного Контрою» Андрій Петришин.

Нагадуємо, юридична консультація «Народного Контролю» безкоштовна! Ми працюємо для людей. Ми допоможемо зрозуміти закони та бюрократичні схеми, аби кожен знав свої права. «Я взагалі не можу консультацію назвати платною чи безкоштовною. Я, як юрист, як громадський діяч, із задоволенням навчу людину боротися. Я потрачу стільки часу, скільки буде потрібно. Людина прийде і скаже – я не вмію, навчіть мене захистити наші права, то я обов’язково допоможу», - запевняє юрист «Народного Контролю» Андрій Петришин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...