"Карпати" перемогли "Олександрію" і наздогнали "Дніпро"

"Карпати" перемогли "Олександрію" і наздогнали "Дніпро", - Терикон.

"Карпати" з великим бажанням проводили домашній поєдинок проти "Олександрії". Добре проявили себе новачки з великої літери "Г" (Гладкий і Голодюк), але особливо старався Худоб'як, який, здавалося, був всюдисущий. Логічно, що в кінці кінців його зусилля були винагороджені голом. Худоб'як відмінно виконав штрафний перед кінцем першого тайму і повів свою команду на перерву лідером.

"Олександрія" намагалася відігратися у другому таймі. Завдання істотно ускладнилася, коли Басов отримав друге попередження. Футболісти гостей теж хотіли відзначитися зі стандарту, але Боровик на лінії діяв безпомилково.

1: 0 - довгоочікувана перемога "Карпат", яка дозволяє наздогнати "Дніпро" в турнірній таблиці УПЛ . При цьому у львів'ян ще є матч в запасі.