Ксенія Пантєлєєва – кращий спортсмен Львівщини у жовтні

Фехтувальниця Ксенія Пантєлєєва стала кращою спортсменкою Львівщини у жовтні. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

«Кращою у жовтні завдяки успішним виступам на світовій та національній фехтувальних аренах стала Ксенія Пантєлєєва. На початку місяця Ксенія Пантелєєва виборола Кубок України з фехтування у місті Харкові, а вже 23 жовтня 2016 року у місті Таллінні (Естонія) у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок разом з колегами по національній збірній команді України стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу з фехтування. Раніше Ксенія була учасницею Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні. Того ж року вона стала срібною призеркою Кубку світу у командному заліку. За значні досягнення та поповнення медальної скарбнички Львівщини спортсменка отримає грошову премію» , - написав Юрій Турянський.