Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

10 освітнім хабам передали сучасне обладнання для створення навчальних матеріалів

15 грудня 2022 року в Міністерстві освіти і науки України в межах співпраці МОН, Фонду освітніх ініціатив та фундації «Hearts for Ukraine» (США) відбулося передавання обладнання для роботи освітніх хабів.
Фото - Міносвіти

Фонд освітніх ініціатив максимально підтримує та реалізує ідею МОН щодо впровадження освітніх хабів в Україні. Зокрема, в межах комплексної співпраці Фонду освітніх ініціатив, фундації Hearts for Ukraine (США) передано 10 мобільних освітніх серверів та комплекти обладнання для роботи дистанційної освіти в 10 обласних освітніх хабах. 

Це потужні сервери у формфакторі ноутбуків, павербанки, портативне освітлення та мікрофони.

Техніку буде передано до хабів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської, Житомирської областей.

Завдяки зручним, потужним ноутбукам з додатковим обладнанням, викладачі освітніх хабів зможуть оперативно, незважаючи на зовнішні обставини, зокрема без доступу до електроенергії, готувати та викладати в Інтернет навчальні матеріали.

У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, голова фонду «Hearts for Ukraine» Євген Тарасов, голова правління Фонду освітніх ініціатив Антон Дзюба, директорка благодійних програм Фонду освітніх ініціатив Алла Марамон. До зустрічі онлайн долучилися директори департаментів освіти Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської, Житомирської областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ