Слухай онлайн
Спорт

10 юних борців Львівщини повернулись з медалями національних змагань

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/2
У Харкові нещодавно відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед молодших юнаків і дівчат до 15 років. Це відбіркові змагання на чемпіонат Європи серед спортсменів цієї вікової групи. Він відбудеться у Болгарії 25 травня. Про це повідомили 27 квітня Гал-іфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У зв’язку з епідситуацією до участі у чемпіонаті України від області допускалися лише кращі 11 юнаків та 11 дівчат.

Чемпіонами України стали Іван Залізко у вазі 41 кг та Єгор Горох у ваговій категорії 75 кг. Серед дівчат золото змагань вибороли Анастасія Штурмак у вазі 54 кг, Ірина Борисюк у вазі 62 кг та Соковська Надія у ваговій категорії 66 кг.

Віце-чемпіоном змагань став Русла Кіт у вазі 62 кг. Бронзу вибороли Роман Дмитришин у ваговій категорії 44 кг, Олексій Штойко у вазі 57 кг, Аделіна Бондаренко у вазі 58 кг та Альбіна Клєфас у вазі 62 кг.

Зауважимо, вчора у Бахмуті також стартував чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. На нього Управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило збірну області у складі 9 юніорок та 15 юніорів. Тут відбиратимуть спортсменів на чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок, що розпочнеться у Німеччині наприкінці червня.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, борці Львівщини стали чемпіонами Європи з козацького двобою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ