Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Азербайджан заявив про припинення взаємодії з ПАРЄ

Делегація Азербайджану заявила, що припиняє взаємодію з Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) та присутність у ній до подальшого повідомлення.

Цю заяву делегація Азербайджану зробила перед початком пленарного засідання, на якому саме мали розглядати питання її повноважень, передає "Укрінформ".

"Перед обличчям нестерпної атмосфери расизму, азербайджанофобії та ісламофобії, яка склалася в ПАРЄ, делегація Азербайджану ухвалює рішення припинити свою взаємодію і присутність у ПАРЄ до подальшого повідомлення", — йдеться в заяві.

У заяві наголошується, що "ніхто у світі, зокрема й ті, хто сидить у цій залі, не можуть говорити з Азербайджаном мовою погроз і шантажу".

За словами азербайджанських депутатів ПАРЄ, використовується як платформа для нападок на деякі держави-члени, а основні принципи ПАРЄ використовуються певними упередженими групами для просування своїх інтересів.

"Ініціатива щодо оскарження повноважень делегації Азербайджану в ПАРЄ є частиною цієї порочної кампанії. Ми також розглядаємо цю ініціативу як навмисну і неприйнятну спробу необґрунтованого втручання в поточний виборчий процес в Азербайджані та яскравий приклад підступних дій з підриву функціонування демократичних інститутів у нашій країні", — заявили в делегації Азербайджану.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ