Слухай онлайн
Політика

Більшість українців підтримують перенесення місцевих виборів

56% опитаних підтримують ідею перенесення місцевих виборів, які мали відбутися в жовтні 2020 року на грудень. Про це свідчать дані опитування проведеного соцiологiчною групою "Рейтинг"

23% – проти такої ініціативи, 21% – не змогли відповісти. 43% не проти перенесення виборів до місцевих рад на весну наступного року, третина – проти. 24% – не змогли відповісти. Відносно більше противників перенесення термінів голосування серед симпатиків партій Шарія та «Опозиційна платформа – За життя».

Лідером електоральних симпатій на виборах до Верховної ради є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 38,1% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. 15,4% таких опитаних готові підтримати партію «Європейська солідарність», 14,1% – партію «Опозиційна платформа – За життя», 9,1% – партію «Батьківщина». Рейтинг інших політичних сил – нижче 4%. Тих, хто не визначився із вибором, – близько 20%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. 
Терміни проведення: 10-12 квітня 2020 року

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");