Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

БЮТ готує Януковичу місцеву опозицію

БЮТ закликав місцеві ради перейти в опозицію до Януковича. Про це повідомила прес-служба БЮТ.

«Вже перші кроки нової владної команди на чолі з Януковичем показали, що ці люди збираються правити Україною не зважаючи на закони, Конституцію, порядність, гідність та честь.

З брутальними порушеннями Конституції сформовано так звану коаліцію в парламенті, знову розпочалося масове скуповування народних депутатів, сформовано нелегітимний уряд на чолі з Азаровим. В країні вже з перших днів правління Януковича згортається свобода слова, з посад безпідставно звільняються всі ті, хто не засвідчив лояльності новому керівництву. Замість обіцяного збільшення соціального захисту людей, новий уряд вже почав розмови про кардинальне скорочення соціальних витрат та підвищення тарифів. Кадрова політика, що проводиться верхівкою, не витримує жодної критики і, по суті, є знущанням над самими принципом ефективного державного управління.

Все це дає нам підстави стверджувати, що ця команда і не думає служити державним інтересам та інтересам громадян. В країні відбувається повномасштабна реставрація кримінально-олігархічного управління.

Зупинити ці ганебні та загрозливі для Української держави процеси можуть тільки здорові, демократичні сили, об’єднані спільною метою – захистом державних інтересів, демократичних принципів, прав та свобод людини.

16 березня 2010 року у Верховній Раді України сформовано об’єднану парламентську опозицію, до якої увійшли вісім парламентських партій та 175 депутатів. Сформовано Опозиційний Уряд. В країні розпочалося формування потужного єдиного опозиційного демократичного руху.

З огляду на це, ми звертаємося до депутатів від демократичних сил місцевих рад всіх рівнів. Сьогодні необхідно провести позачергові засідання рад та прийняти рішення про перехід в опозицію до Януковича та його виконавчої влади.

Їх можна зупинити тільки спільно. Захистити Україну можна тільки консолідованими зусиллями всіх демократичних та патріотичних сил. Лише тоді коли вони знатимуть, що кожен їх крок і кожна їхня дія перебуває під контролем в опозиції, - тільки тоді ми зможемо зберегти демократичні завоювання, не дамо країні скотитися в тоталітарну прірву і нехай через боротьбу та спротив, але - забезпечимо Українській державі гідне та щасливе майбутнє», – йдеться у зверненні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...