Журналістам стало відомо які фінансові пропозиції озвучили учасники тендеру на впровадження електронного квитка у Львові.
Нагадаємо, 1 жовтня, відбулося розкриття комерційних пропозицій в тендері на впровадження системи електронного квитка.
За повідомленням прес-служби Львівської міської ради, свої пропозиції подали 2 консорціуми: естонська Ridango&Datel та чесько-український Mikroelektronika&Softserve.
Як повідомляв заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, оцінка пропозицій із залученням європейських консультантів та визначення найкращої пропозиції мала тривати до 5 жовтня. До 1 листопада планують підписати контракт із переможцем, а до кінця 2019 року — почати встановлювати валідатори.
Станом на 24 жовтня переможця так і не визначили, натомість з'явилась інформація, що до кожного учасника виникли уточнюючі запитання. Відповіді від обох учасників вже отримані. Тепер готується звіт та приймається рішення.
"Сподіваюсь, що це займе менше двох тижнів. Після завершення процедури та вибору переможця, будуть узгоджені всі наступні терміни щодо підписання контракту та початку інсталяції обладнання", - зазначив на своїй Facebook-сторінці Андрій Білий.
Натомість 18 жовтня 2019 року на апаратній нараді в Андрія Садового видали доручення Андрію Білому та керівниці ЛКП "Львівавтодор" Оксані Єстеферовій. Відповідно до нього чиновники мали провести розслідування щодо витоку інформації про електронний квиток, який відбувся до прийняття рішення тендерним комітетом.
Нагадаємо, в мережі з'явилась інформація, що одна з тендерних пропозицій є дешевшою за іншу на 2 млн євро.
Гал-інфо розкриває таємницю, хто поділився з журналістами конфіденційною інформацією.
1 жовтня вийшов матеріал, в якому Андрій Білий розповідає журналістам інформаційного видання Zaxid.net про перебіг тендеру.
Саме під час цієї відеозйомки журналістам продемонстрували та дозволили зафільмувати конфіденційні документи, частина яких і потрапила в сюжет.
Таким чином стало відомо, що:
- Консорціум Ridango&Datel подав пропозицію на - 7 441 627 євро.
- Консорціум Mikroelektronika&Softserve - 9 167 928 євро.
Які документи та дані були зафільмовані та залишилися за кадром наразі невідомо.
Нагадаємо, видання Гал-інфо неодноразово зверталось з проханням отримати інформацію щодо кредиту ЄБРР, та іншу документацію на впровадження електронного квитка у Львові. Але необхідні дані нам не надали з посиланням на таємницю тендерних процедур. Схоже, що є видання, на які така заборона не поширюється.
Тепер чекаємо офіційного оголошення переможця.