Слухай онлайн
Економіка

Держспецзв'язку підтвердила інформаційну захищеність ProZorro

Як повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку і торгівлі, система електронних закупівель ProZorro отримала атестат відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) нормативним вимогам у цій сфері.

Документ видала Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України після відповідної експертизи. Одержання атестату підтвердило захищеність електронної системи публічних закупівель від несанкціонованого доступу.

ʺProZorro є першим державним підприємством, яке отримало атестат КСЗІ на систему, що розміщується у ʺхмаріʺ, - зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Для нас цей документ став підтвердженням нашої постійної роботи над захистом системи. Жодна з кібератак, які відбувалися в країні, не завдала жодної шкоди ProZorro, але ІТ-безпека залишається для нас важливим напрямом роботиʺ.

Наразі ІТ-інфраструктура ProZorro розміщується у ʺхмаріʺ українського дата-центру De Novo, який теж має атестат КСЗІ. Наявність такого атестату була однією із вимог при виборі дата-центру для міграції даних ProZorro з Amazon Web Service в Україну. Сьогодні в хмарному сховищі дата-центру зберігається 96 терабайт файлів системи ProZorro. Працює 150 віртуальних серверів.

ʺПри створенні електронної системи публічних закупівель розробники відразу робили ставку на хмарні технології. Сьогодні - це один із світових техно-трендів. Хмарні технології дозволяють зосередити зусилля на розвитку ProZorro, полегшивши управління ІТ-інфраструктурою. В цьому одна із причин популярності хмарних технологій серед бізнесу, банківських та фінансових установ, ІТ-компанійʺ, -пояснив генеральний директор ДП ʺПРОЗОРРОʺ Василь Задворний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");