Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Для груп ризику: Україна отримала 12 000 доз вакцини проти грипу

Україна отримала 12 000 доз гуманітарної вакцини проти грипу для безоплатних щеплень пацієнтів з груп ризику. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.
Фото: МОЗ

Грип — це гостре вірусне захворювання, що найчастіше вражає органи дихання, може протікати в тяжкій формі, спричинити ускладнення: пневмонії, отити, синусити, менінгіт та навіть призвести до смерті.

До груп ризику належать: люди старше 60 років, діти від 6 місяців, вагітні, люди з хронічними захворюваннями, а також люди з професійної групи ризику, які працюють з населенням та у великих колективах (медпрацівники, вчителі, продавці тощо).

Розподіл вакцини відбувався враховуючи наявний запит від областей. Доставлення вакцини вже почалася та триватиме до 09 лютого, після медзаклади, які замовляли вакцину, інформуватимуть про її наявність пацієнтів з груп ризику.

В Україну доставили 340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту

Задля уникнення важкого перебігу грипу пацієнта з групи ризику рекомендовано звернутися до своїх сімейних лікарів чи пунктів щеплення у медзакладах та дізнатись про можливість безоплатної вакцинації.

12 тисяч доз вакцини проти грипу для безоплатних щеплень, в першу чергу для пацієнтів з груп ризику, Україна отримала від фармацевтичної компанії Санофі як гуманітарну допомогу. З початку повномасштабного вторгнення станом на січень 2024 року компанія передала на гуманітарні потреби України майже 40 млн доз ліків та вакцин власного виробництва, якими скористалися понад 22 млн пацієнтів.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині зросла захворюваність на Covid-19 та грип А.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ