Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Для протидії коронавірусу на вибори необхідно додатково виділити 150-200 млн грн, – КВУ

Як повідомили 4 вересня у прес-службі Комітету виборців України, для протидії коронавірусу на вибори необхідно додатково виділити 150-200 млн грн.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

ʺВ умовах пандемії на вибори необхідно додатково виділити 150-200 млн гривень. Переважна більшість витрат має бути спрямована на захист членів дільничних виборчих комісійʺ - про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель під час прес-конференції КВУ 4 вересня.

За підрахунками експертів КВУ для захисту членів виборчих комісій під час проведення їх засідань та під роботи в дні голосувань під час першого та другого туру виборів необхідно закупити щонайменше 13 млн захисних масок. Окрім цього, необхідно закупити дезінфікуючі засоби, прилади для вимірювання температури, передбачити заробітну плату для тих, хто буде вимірювати температуру на вході для виборчих дільниць, виготовити інформаційні матеріали – повідомив голова КВУ.

ʺЗараз важливо не продовжувати політичні спекуляції на теми можливості проведення виборів, а зосередитися на захисті виборців та найбільш вразливої групи – близько 500 тис. членів виборчих комісій, які можуть працювати у закритих приміщеннях понад добу. Приклади організації виборів у Республіці Південна Корея, Австралії, Польщі, США показують, що за умов ретельної підготовки можна організувати виборчий процес і день голосування без суттєвих ризиків для виборців і членів комісійʺ - наголосив
Олексій Кошель.

Експерти Комітету виборців розробили аналітичний звіт про проведення виборів в умовах пандемії у світі та рекомендації для місцевих виборів в Україні. Зі звітом можна ознайомитися на сайті КВУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ