Слухай онлайн
Cуспільство

Для власників рибних господарств на Львівщині організували тренінг

У п’ятницю, 29 листопада, у офісі сільськогосподарського дорадчого центру ʺФермерська Країнаʺ відбувся тренінг ʺСтавкове рибництво. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Для власників рибних господарств на Львівщині організували тренінг

В чому секрет успіху?ʺ для власників господарств, які вирощують рибу та бажають вдосконалити свої технології або розпочали робити це вперше. 

Основними методами роботи під час тренінгу стали міні-лекції та дискусії, під час яких обговорили порядок надання водних об’єктів у користування на умовах оренди з метою розвитку аквакультури та рекреації, технологічні аспекти вирощування риби, ефективність використання кормів,меліоративні заходи для ставів, профілактика риб від хвороб, технологічні аспекти вирощування та транспортування риби.

Окрім того, присутні поспілкувалися про розрахунок основних затрат на один гектар водного дзеркала та про те, який дохід можна отримати.

Участь у тренінгу взяв  начальник відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації  Роман Туцький.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Києві під час тренінгу учасників ознайомили із Стратегію Львівщини до 2027 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ