Слухай онлайн
Cуспільство

Дмитро Добродомов став співвласником та директором "4 каналу"

У структурі власности ТзОВ «ТРК "Інтеррадіо", що виходить в етер під логотипом "4 канал", відбулися зміни. Власником 50% частки статутного капіталу, якою досі володів Андрій Кісера, став Дмитро Добродомов.

Решта 50% компанії й надалі належать Андрієві Мисику. Також Дмитро Добродомов обійняв посаду директора каналу. Попередній керівник Ярослав Задорожний став його заступником.

«Після успішного старту «4 каналу» перед нами постали нові виклики, – коментує Дмитро Добродомов. – Насамперед сучасна кон'юктура телеринку вимагає від нас нових творчих рішень, які мають балансуватися з економічними реаліями. Телеканал планує розширити лінійку авторських програм, повністю зберігаючи чинну редакційну політику – геть чисто українського каналу! Ми не лише залишаємося найвідкритішим та єдиним рівновіддаленим від усіх політичних сил інформаційним майданчиком, але й посилюємо популяризацію україномовного патріотичного контенту.

Ми чудово знаємо, що своєю незалежною та принциповою журналістською позицією дуже не подобаємося як владі, так і всіляким «опозиціям». Ми вже зіткнулися з атаками окремих політиків, які вимагають від держорганів впровадити санкції проти «4 каналу». Попри це ми й надалі називатимемо події в державі своїми іменами. І попри постійні інформаційні атаки на нас, ми й далі висвітлюватимемо всі проблеми, які заважають розвиватися країні, що сьомий рік веде війну із зовнішнім ворогом і намагається впоратись із внутрішніми викликами».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ